ŽFL: Uspešen zaključek rednega dela
7.
Mar

Za nami je futsal vikend v Podčetrtku, ki je našim članicam prinesel polno mero točk. 

Prvi obračun s Pomurjem so dekleta po polčasu sicer zaostajala (1:3), v drugem delu igre pa pokazala povsem drug obraz ter s potrpežljivo in kolektivno igro obrnila rezultat v svojo korist. Končni rezultat 6:3. Izkazala se je kapetanka Tjaša Špoljarič s tremi zadetki, po enega so dodale še Klara Cene, Sergeja Kos, svoj prvenec pa je dosegla Alma Dizdarević, ki je odlično izkoristila priložnost na tekmi.

Drugo srečanje z Vrhničankami ni ponudilo pretirano lepe igre, vendar so dekleta vseeno rutinirano odigrala prvih 15 minut (2:0) drugi polčas pa varno pripeljala do konca. Rezultat 3:1, strelke Klara Cene, Tjaša Špoljarič in Gaja Srnec. S to tekmo se je tudi končal redni del prvenstva, ki smo ga končali na prvem mestu.

 

ŽNK Celje – Teleing Pomurje Beltinci 6:3 (1:3)
0:1 Škaper (2.), 0:2 Škaper (9.), 1:2 Špoljarič (10.), 1:3 Vrabel (13.), 2:3 Dizdarević (21.), 3:3 Cene (23.), 4:3 Špoljarič (23.), 5:3 Kos (24.), 6:3 Špoljarič (30.)

Futsal klub Zavas – ŽNK Celje 1:3 (0:2)
0:1 Cene (1.), 0:2 Špoljarič (3.), 1:2 Bačar (16.), 1:3 Srnec (22.)

 

 

Za zaključek uspešnega igralnega dne smo se udeležili podelitve nagrad najboljšim igralkam v letu 2015. Na prvih mestih sta pristali kar dve naši igralki, Vanja Tanšek je osvojila drugo mesto, Sergeja Kos, lanska najboljša strelka prvenstva pa prvo. Nagrado za tretje mesto je dobila Tanja Vrabel iz vrst Pomurja. Za nas je to še eno potrdilo o dobrem delu, ki pa povsem očitno ni ostalo neopaženo tudi izven našega kluba.

 

V soboto, 19. marca 2016, ob 19.00 pa nas v Sodražici že čaka prva tekma končnice proti ekipi ŠD Extrem.
Vljudno vabljeni!

 

Tekst: ŽNK Celje / A.Š.
Foto: ŽNK Celje / K.K.
Galerija slik